Бренди

Luche Rino – український бренд, з європейським шармом, народженний у 2000-му році. І саме набутий досвід диктує правила, які чітко сформували нашу сьогоднішню філософію:
- Якість (вибрати з запропонованого)
- практичність, як в носці, так і в організації простору ???
Наш модельний ряд налічує сьогодні понад 700 моделей жіночих та чоловічих сумок, рюкзаків, клатчів, косметичок, виготовлених з високоякісної екошкіри, а також натуральної шкіри і замші. Сримані форми, трендові моделі та кольори, практичність на щодень і вишуканість на свята – це Luche Rino.

Luche Rino (італ. – чижик) – відома дуже співоча маленька пташка, яка не тільки прикрашає собою наші вироби, а й несе в собі контекст привітності та дружелюбності до кожного клієнта, а також довготривалої співпраці. Адже наш виріб ти носитимеш довго, з-задоволенням, і обов’язково повернешся за чимось новим.
Чекаємо на тебе! А потім знову…

 

ТМ Камелія представлена ​​на Українському ринку з 2000 року і добре вже знайома покупцям , як виробник жіночих сумок європейської якості.
Ми орієнтовані на роботу з оптовими покупцями , яким пропонуємо якісну продукцію за вигідною ціною , широкий асортимент , відповідний модним і сезонним тенденціям , професійну підтримку та консультації , швидке обслуговування.
Ми налаштовані на довготривалу співпрацю з оптовими покупцями і завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам , пропонуючи вигідні умови , і реальні ціни на нашу продукцію . З нашою продукцією Ви можете ознайомитися в каталозі. Ціни вказані оптові . Весь товар представлений на сайті - є в наявності. Фото зроблені з пропонованого товару.
Широкий асортимент товару , регулярна і своєчасна його поставка , зручний сервіс і гнучка цінова політика - це те, чим наше підприємство завоювало довіру покупців .